Ostria studios - Σπηλιά |
Το πρώτο κτήριο ονομάζεται “Σπηλιά” είναι ένα όμορφο οίκημα με δύο διαμερίσματα πλήρως επιπλωμένα και εξοπλισμένα με όλα τα κομφόρ. Είναι ευρύχωρα και έχουν άνετες βεράντες που προσφέρουν όμορφη θέα στη θάλασσα και τη γύρω περιοχή. Διαθέτουν πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, τηλεόραση, ψυγείο και κλιματισμό.
Η "Σπηλιά" είναι χτισμένη πάνω σε ένα βράχο που βλέπει στη θάλασσα. Απέχει λίγα μ. από την θάλασσα με τη χρυσή άμμο και τα στούντιο μπορούν να φιλοξενήσουν άνετα 3 – 4 άτομα, κάτι που τα καθιστούν ιδανικά για οικογένειες ή παρέες φίλων.